Pojedinačno prvenstvo Hrvatske u ubrzanome šahu
Vukovar, 10. svibnja 2008.

 

Konačan poredak (9 kola, 15 minuta)


Tablica/po izvucenim brojevima
Mjesto SBr.   Ime Rtg FED Klub Bod BH. BH. Kum SB.
1 6 GM Cvitan Ognjen 2538 CRO Šk Rijeka, Rijeka 7,5 46,5 51,0 36,5 42,25
2 8 GM Brkić Ante 2521 CRO Šk Đuro Đaković Holding, 7,0 52,0 56,5 39,0 42,75
3 3 GM Palac Mladen 2559 CRO Šk Zagreb, Zagreb 7,0 51,5 55,0 38,5 41,50
4 4 GM Jovanović Zoran 2546 CRO Šk Osijek, Osijek 7,0 51,0 56,0 37,5 42,25
5 10 GM Leventić Ivan 2509 CRO Šk Osijek, Osijek 7,0 47,0 51,0 36,0 37,75
6 11 GM Šarić Ante 2505 CRO Šk Liburnija, Rijeka 7,0 44,5 48,5 36,5 35,25
7 5 GM Hulak Krunoslav 2543 CRO Hašk Mladost, Zagreb 6,5 49,0 52,0 38,0 34,75
8 2 GM Stević Hrvoje 2571 CRO Šk Đakovo, Đakovo 6,5 48,0 52,0 35,0 36,50
9 19 IM Rogulj Branko 2396 CRO Gšk Požega, Požega 6,5 47,0 50,5 32,5 32,75
10 13 GM Rogić Davor 2475 CRO Šk Đuro Đaković Holding, 6,5 46,5 50,5 34,0 34,00
11 7 GM Janković Alojzije 2528 CRO Šk Liburnija, Rijeka 6,5 44,0 48,0 33,0 33,75
12 15 IM Kovačević Blažimir 2452 CRO Šk Đuro Đaković Holding, 6,5 44,0 47,0 33,0 32,00
13 12 GM Jovanić Ognjen 2504 CRO Šk Liburnija, Rijeka 6,0 49,0 54,0 34,0 33,50
14 26 FM Krištović Marijan 2345 CRO Šk I N A, Zagreb 6,0 46,5 50,5 35,0 31,50
15 9 GM Cebalo Mišo 2520 CRO Šk Rijeka, Rijeka 6,0 46,5 50,5 32,5 31,25
16 25 IM Mrđa Milan 2360 CRO Šk Vukovar ' 91, Vukovar 6,0 46,0 50,0 31,5 31,00
17 14 GM Komljenović Davorin 2462 CRO Šd Varaždin, Varaždin 6,0 44,5 49,0 32,0 30,00
18 29 NM Dabo-Peranić Robert 2318 CRO Šk Đuro Đaković Holding, 6,0 42,5 44,5 29,0 26,00
19 20 IM Mrkonjić Nenad 2396 CRO Šk Vinkovci, Vinkovci 6,0 42,0 46,0 30,0 28,25
20 30 IM Kutuzović Branko 2313 CRO Gšk Požega, Požega 6,0 42,0 46,0 28,0 27,50
21 44 MK Ljikar Zoran 2186 CRO Šk Sladorana, Županja 6,0 41,0 43,0 29,0 25,00
22 18 FM Vargić Drago 2400 CRO Šk Đakovo, Đakovo 6,0 40,0 42,0 29,0 25,50
23 22 IM Feletar Darko 2384 CRO Gšk Požega, Požega 6,0 39,0 41,5 30,5 26,75
24 16 IM Lončar Robert 2441 CRO Šk Junior, Rijeka 5,5 47,5 51,5 33,5 28,00
25 1 GM Zelčić Robert 2591 CRO Šk Zagreb, Zagreb 5,5 46,0 50,0 31,5 27,50
26 50 NM Draganić Stjepan 2174 CRO Šk Ericsson-Nikola Tesla, 5,5 45,0 46,5 29,5 24,25
27 31 FM Martić Zlatko 2311 CRO Šk Umag, Umag 5,5 44,0 47,5 29,5 25,75
28 23 IM Biti Ozren 2367 CRO Hašk Mladost, Zagreb 5,5 43,5 47,0 27,5 25,75
29 17 IM Živković Vjekoslav 2429 CRO Šk Đuro Đaković Holding, 5,5 41,5 45,0 29,0 24,50
30 36 FM Šašvari Želimir 2268 CRO Šk Mladost, Ernestinovo 5,5 41,0 44,0 26,5 24,75
31 34 FM Arbanas Josip 2288 CRO Šk Beli Manastir, Beli Ma 5,5 39,5 43,0 25,5 25,25
32 28 FM Vitić Ivan 2323 CRO Šk Osijek, Osijek 5,5 39,0 42,0 26,0 23,75
33 52 FM Aščić Anto 2155 CRO Šk Slavonac, Našice 5,5 37,5 40,5 26,0 21,25
34 59 MK Gnjezdur Vladimir 2124 CRO Šk Mladost, Osijek 5,0 48,5 52,5 27,0 26,50
35 39 FM Pavlović Dragan 2215 CRO Šk Trpinja, Trpinja 5,0 45,0 48,5 27,0 23,00
36 33 FM Đukić Željko 2304 CRO Šk Mladost, Ernestinovo 5,0 45,0 48,0 28,5 22,25
37 38 NM Maras Mile 2242 CRO Šk Bilogora '91, Grubišno 5,0 43,5 46,0 27,0 20,00
38 35 FM Stanisavljević Mladen 2273 CRO Šk Borac, Bobota 5,0 42,0 45,0 26,0 21,00
39 37 MK Pandurević Miro 2266 CRO Šk Sladorana, Županja 5,0 41,0 44,5 27,0 20,00
40 41 MK Petrović Silvije 2210 CRO Šk Zagreb, Zagreb 5,0 40,5 43,5 28,0 20,75
41 40 MK Frouth Nenad 2211 CRO Šk Krapina, Krapina 5,0 40,5 43,0 25,5 21,00
42 49 MK Grgurić Željko 2176 CRO Šk Vukovar ' 91, Vukovar 5,0 39,5 40,0 25,0 17,00
43 53 MK Leaković Ivica 2153 CRO Šk Bošnjaci, Bošnjaci 5,0 38,5 41,0 26,5 19,00
44 48 MK Kranjčević Mario 2176 CRO Šk Karlobag, Karlobag 5,0 38,0 41,5 25,0 19,50
45 67 MK Đermić Ivan 2070 CRO Šk Bošnjaci, Bošnjaci 5,0 38,0 41,5 23,0 19,00
46 21 IM Krstić Uroš 2385 CRO Šk Đakovo, Đakovo 5,0 36,0 39,5 25,0 21,00
47 54 MK Zavacki Ivan 2145 CRO Šk Vukovar ' 91, Vukovar 5,0 35,0 37,0 23,5 16,75
48 86 MK Brajković Željko 1935 CRO   5,0 34,5 37,0 20,0 18,00
49 27 IM Majerić Zoran 2325 CRO Šk Slaven, Vukovar 4,5 45,0 48,0 28,5 21,00
50 24 FM Medak Bojan 2364 CRO   4,5 44,5 49,0 28,0 20,75
51 43 MK Tarakčija Hazim 2188 CRO Šk Borac, Bobota 4,5 40,5 43,5 26,0 18,25
52 55 FM Smuk Želimir 2141 CRO Šk Vinkovci, Vinkovci 4,5 40,0 43,0 25,0 19,75
53 47 MK Zovko Mario 2177 CRO Šk Vukovar ' 91, Vukovar 4,5 40,0 41,5 24,0 17,25
54 70 MK Grgurević Marinko 2039 CRO Šk Vukovar ' 91, Vukovar 4,5 39,5 42,0 23,5 17,75
55 60 MK Jošić Stevan 2119 CRO Šk Komletinci, Komletinci 4,5 38,0 41,0 20,0 16,25
56 69 II Vidalina Franja 2043 CRO Šk Špišić Bukovica, Špiši 4,5 37,5 40,0 22,5 17,00
57 63 MK Margeta Željko 2101 CRO Šk Bilogora '91, Grubišno 4,5 37,5 40,0 21,0 16,25
58 61 MK Orešković Pero 2116 CRO Šk H V I D R-A, Osijek 4,5 37,0 40,0 20,5 16,25
59 42 MK Radović Velimir 2197 CRO Šk Vukovar ' 91, Vukovar 4,5 36,5 39,0 22,0 17,25
60 79 I Grgurić Damir 1992 CRO Šk Dragovoljac-Sv. Josip 4,5 35,5 38,0 19,5 15,25
61 56 MK Soldo Robert 2140 CRO Šk Novi Zagreb, Zagreb 4,5 35,0 37,5 21,5 17,00
62 78 I Vidačković Branko 1998 CRO Šk Bošnjaci, Bošnjaci 4,5 34,0 36,5 18,0 14,25
63 71 I Matozan Zvonko 2030 CRO Šk Komletinci, Komletinci 4,0 37,5 40,5 19,0 13,50
64 51 FM Hodak Stevo 2168 CRO Šk Vinkovci, Vinkovci 4,0 37,5 40,0 23,5 13,50
65 68 I Dubravac Andrija 2050 CRO Šk Osijek, Osijek 4,0 37,0 40,0 21,0 14,00
66 65 MK Čubelić Milan 2090 CRO Šk Slatina, Slatina 4,0 37,0 40,0 20,0 15,00
67 80 II Perić Mijo 1989 CRO Šk Bačvice, Split 4,0 37,0 38,5 22,0 13,25
68 85 I Filipović Ivan 1961 CRO Šk Sladorana, Županja 4,0 36,5 40,0 20,0 16,00
69 66 MK Mravunac Branko 2078 CRO Šk Dragovoljac-Sv. Josip 4,0 36,5 39,0 21,0 12,50
70 81 II Vince Renato 1986 CRO Šk Dragovoljac-Sv. Josip 4,0 35,5 38,5 18,0 14,00
71 57 FM Lukić Milutin 2137 CRO Šk Nikola Tesla, Stari Ja 4,0 35,0 37,0 18,0 11,50
72 77 MK Nikolić Milenko 1999 CRO Šk Nikola Tesla, Stari Ja 4,0 35,0 36,5 17,0 11,00
73 62 MK Marjanović Danijel 2110 CRO Šk H V I D R-A, Osijek 4,0 34,5 37,5 18,5 12,75
74 46 MK Grandić Zvjezdan 2180 CRO Šk Orahovica, Orahovica 4,0 34,5 36,5 21,0 11,50
75 64 MK Đurić Milan 2096 CRO Šk Beli Manastir, Beli Ma 4,0 33,5 36,0 18,0 12,00
76 45 FM Levar Nenad 2183 CRO Šk Karlobag, Karlobag 4,0 33,0 36,0 19,0 13,50
77 75 MK Radišić Dragan 2012 CRO Šk Borac, Bobota 4,0 32,0 32,5 18,0 9,25
78 100 III Vidaković Matija 1829 CRO Šk Gorjanac, Gorjani 4,0 28,0 30,0 13,0 11,00
79 58 FM Ožanić Marijan 2127 CRO Šk Vinkovci, Vinkovci 3,5 43,0 46,5 19,5 16,25
80 89 II Svetinović Darjan 1884 CRO Šk Mladost, Osijek 3,5 34,5 36,0 16,5 10,50
81 76 II Ilišević Adam 2004 CRO Šk Bošnjaci, Bošnjaci 3,5 32,5 35,0 18,5 12,00
82 87 II Friedrich Zdenko 1899 CRO Šk Mladost, Ernestinovo 3,5 32,0 33,5 16,0 10,25
83 92 II Trušček Dubravko 1833 CRO Šk Dragovoljac-Sv. Josip 3,5 30,5 33,0 14,0 10,50
84 94 III Kolak Mate 1738 CRO Šk Vinkovci, Vinkovci 3,5 30,5 32,5 12,5 9,25
85 72 I Lešić Krunoslav 2027 CRO Šk Sladorana, Županja 3,5 30,5 32,0 14,5 9,25
86 74 I Patarčić Domagoj 2013 CRO Šk Sladorana, Županja 3,5 30,0 32,5 15,5 9,50
87 107   Bastalić Borko 1600 CRO   3,5 29,5 31,5 16,5 10,00
88 103   Luketić Ivan 1628 CRO Šk Vukovar ' 91, Vukovar 3,5 29,0 30,5 12,5 8,75
89 32 MK Radulović Bojan 2308 CRO Šk Slaven, Vukovar 3,0 39,5 43,0 22,0 12,00
90 83 II Mutapčić Ilija 1965 CRO Šk Vukovar ' 91, Vukovar 3,0 34,0 36,5 15,0 10,00
91 99 III Zorman Đuro 1837 CRO Šk Dragovoljac-Sv. Josip 3,0 33,0 36,0 15,5 10,00
92 88 III Bokun Josip 1895 CRO Šk Dragovoljac-Sv. Josip 3,0 32,0 35,0 13,5 9,75
93 96 IV Golubičić Luka 1603 CRO Šk Bošnjaci, Bošnjaci 3,0 30,5 32,5 14,0 7,00
94 90 III Kroo Ivica 1847 CRO Šk Mladost, Osijek 3,0 30,0 30,5 12,5 5,75
95 82 I Zorman Antun 1985 CRO Šk Mladost, Osijek 3,0 29,0 31,5 12,5 9,25
96 101 II Ljikar Tamara 1770 CRO Šk Vukovar ' 91, Vukovar 3,0 29,0 30,5 13,5 7,25
97 98 I Oberman Hotimir 1962 CRO Šk I P K Osijek, Osijek 3,0 28,5 30,0 12,0 7,00
98 91 III Lombarović Marko 1846 CRO Šk Otok, Otok 3,0 28,0 29,5 10,0 6,00
99 110   Travančić Ante 1600 CRO   3,0 26,5 28,0 8,5 7,75
100 109   Kaluđer Boro 1600 CRO   2,5 36,5 40,0 17,5 10,50
101 97   Miličić Đuro 1450 CRO Šk Bačvice, Split 2,5 31,5 34,0 10,0 7,25
102 95 I Marković Mihajlo 1691 CRO Šk Borac, Bobota 2,5 31,0 34,0 14,0 9,50
103 93 III Sesar Ante 1782 CRO Šk Mladost, Ernestinovo 2,5 28,0 28,5 9,0 4,25
  108   Jurišić Dragutin 1600 CRO   2,5 28,0 28,5 9,0 4,25
105 106   Neferanović Robert 1610 CRO Šk Vukovar ' 91, Vukovar 2,5 24,0 24,5 5,5 3,25
106 73 II Elezović Damir 2023 CRO Šk Dragovoljac-Sv. Josip 2,0 33,5 35,0 14,0 4,50
107 84 II Mrgan Franjo 1962 CRO Šk Vukovar ' 91, Vukovar 2,0 27,5 28,0 9,5 3,00
108 105   Brandt Mato 1616 CRO Šk Vukovar ' 91, Vukovar 1,5 29,0 29,5 9,0 2,50
109 102   Brandt Harald 1657 CRO Šk Vukovar ' 91, Vukovar 1,5 24,0 24,5 4,0 1,75
110 104   Pakter Mateo 1623 CRO Šk Vukovar ' 91, Vukovar 0,5 23,0 24,5 3,0 1,00

Rezultati po kolima

SNo.   Ime Rtg 1.Rd. 2.Rd. 3.Rd. 4.Rd. 5.Rd. 6.Rd. 7.Rd. 8.Rd. 9.Rd. Bod Mjesto
1 GM Zelčić Robert 2591 56 c 1 28 b 0 57 c 1 37 b 1 20 c = 21 b 1 22 c 1 10 b 0 11 c 0 5,5 25
2 GM Stević Hrvoje 2571 57 b 1 29 c 1 14 b 1 9 c = 5 b = 12 c 0 35 b 1 25 c 1 19 b = 6,5 8
3 GM Palac Mladen 2559 58 c 1 30 b 1 16 c 1 10 b 1 4 c 1 8 b 0 26 c = 11 b = 14 c 1 7,0 3
4 GM Jovanović Zoran 2546 59 b 1 31 c 1 17 b 1 11 c 1 3 b 0 15 c = 13 b 1 26 c 1 8 b = 7,0 4
5 GM Hulak Krunoslav 2543 60 c 1 32 b 1 18 c 1 12 b 1 2 c = 26 b = 8 c = 16 b 1 6 c 0 6,5 7
6 GM Cvitan Ognjen 2538 61 b 1 33 c = 34 b = 39 c 1 19 b 1 59 c 1 12 b 1 8 c = 5 b 1 7,5 1
7 GM Janković Alojzije 2528 62 c 1 34 b = 40 c = 38 b 1 24 c 1 16 b 0 36 c 1 30 b 1 10 c = 6,5 11
8 GM Brkić Ante 2521 63 b 1 35 c 1 19 b 1 13 c = 9 b 1 3 c 1 5 b = 6 b = 4 c = 7,0 2
9 GM Cebalo Mišo 2520 64 c 1 36 b 1 20 c 1 2 b = 8 c 0 22 b 0 59 b 1 27 c 1 26 b = 6,0 15
10 GM Leventić Ivan 2509 65 b 1 37 c 1 23 b 1 3 c 0 25 b = 33 c 1 15 b 1 1 c 1 7 b = 7,0 5
11 GM Šarić Ante 2505 66 c 1 38 b 1 24 c 1 4 b 0 27 c 1 50 b 1 16 c = 3 c = 1 b 1 7,0 6
12 GM Jovanić Ognjen 2504 67 b 1 39 c 1 25 b 1 5 c 0 29 b 1 2 b 1 6 c 0 19 c 0 33 b 1 6,0 13
13 GM Rogić Davor 2475 68 c 1 41 b 1 28 c 1 8 b = 26 c 0 20 b 1 4 c 0 24 b 1 16 c 1 6,5 10
14 GM Komljenović Davorin 2462 69 b 1 43 c 1 2 c 0 40 b = 70 c 1 25 b = 37 b 1 44 c 1 3 b 0 6,0 17
15 IM Kovačević Blažimir 2452 70 c 1 42 b = 52 c 1 27 b = 32 c 1 4 b = 10 c 0 50 b 1 31 c 1 6,5 12
16 IM Lončar Robert 2441 71 b 1 45 c 1 3 b 0 43 c 1 31 b 1 7 c 1 11 b = 5 c 0 13 b 0 5,5 24
17 IM Živković Vjekoslav 2429 72 c 1 44 b 1 4 c 0 46 b 1 50 c 0 41 b = 51 c 1 31 b 0 47 c 1 5,5 29
18 FM Vargić Drago 2400 73 b 1 47 c 1 5 b 0 49 c 1 59 b 0 39 c 0 80 b 1 53 c 1 35 b 1 6,0 22
19 IM Rogulj Branko 2396 74 c 1 46 b 1 8 c 0 44 b 1 6 c 0 40 b 1 38 c 1 12 b 1 2 c = 6,5 9
20 IM Mrkonjić Nenad 2396 75 b 1 49 c 1 9 b 0 47 c 1 1 b = 13 c 0 33 b = 43 c 1 37 b 1 6,0 19
21 IM Krstić Uroš 2385 76 c = 54 b = 56 c = 62 b 1 42 c 1 1 c 0 43 b 0 80 b = 66 c 1 5,0 46
22 IM Feletar Darko 2384 77 b 1 51 c = 55 b = 53 c = 109 b 1 9 c 1 1 b 0 41 c = 39 b 1 6,0 23
23 IM Biti Ozren 2367 78 c 1 48 b 1 10 c 0 50 b 0 54 c 1 44 b 0 58 c 1 40 b 1 36 c = 5,5 28
24 FM Medak Bojan 2364 79 b 1 53 c 1 11 b 0 55 c 1 7 b 0 43 c = 69 b 1 13 c 0 44 b 0 4,5 50
25 IM Mrđa Milan 2360 80 c 1 50 b 1 12 c 0 48 b 1 10 c = 14 c = 39 b 1 2 b 0 38 c 1 6,0 16
26 FM Krištović Marijan 2345 81 b 1 55 c = 51 b 1 33 c 1 13 b 1 5 c = 3 b = 4 b 0 9 c = 6,0 14
27 IM Majerić Zoran 2325 82 c 1 52 b = 42 c 1 15 c = 11 b 0 48 b 1 41 c = 9 b 0 50 c 0 4,5 49
28 FM Vitić Ivan 2323 83 b 1 1 c 1 13 b 0 59 c 0 55 b 0 71 c 1 60 b 1 47 c = 69 b 1 5,5 32
29 NM Dabo-Peranić Robert 2318 84 c 1 2 b 0 58 c 1 54 b 1 12 c 0 52 b 1 44 c 0 48 b 1 41 b 1 6,0 18
30 IM Kutuzović Branko 2313 85 b 1 3 c 0 59 b 0 77 c 1 61 b 1 49 c 1 53 b 1 7 c 0 67 b 1 6,0 20
31 FM Martić Zlatko 2311 86 c 1 4 b 0 60 c 1 63 b 1 16 c 0 58 b 1 50 c = 17 c 1 15 b 0 5,5 27
32 MK Radulović Bojan 2308 87 b 1 5 c 0 61 b 1 65 c 1 15 b 0 53 c 0 55 b 0 71 c 0 78 c 0 3,0 89
33 FM Đukić Željko 2304 88 c 1 6 b = 76 c 1 26 b 0 51 c 1 10 b 0 20 c = 49 b 1 12 c 0 5,0 36
34 FM Arbanas Josip 2288 89 b 1 7 c = 6 c = 70 b 0 58 c 0 72 b 1 64 c 1 52 b = 56 c 1 5,5 31
35 FM Stanisavljević Mladen 2273 90 c 1 8 b 0 63 c 0 78 b 1 60 c 1 68 b 1 2 c 0 54 b 1 18 c 0 5,0 38
36 FM Šašvari Želimir 2268 91 b 1 9 c 0 65 b 0 79 c 1 67 b 1 55 c 1 7 b 0 59 c 1 23 b = 5,5 30
37 MK Pandurević Miro 2266 92 c 1 10 b 0 64 c 1 1 c 0 65 b 1 70 b 1 14 c 0 66 b 1 20 c 0 5,0 39
38 NM Maras Mile 2242 93 b 1 11 c 0 67 b 1 7 c 0 71 b 1 85 c 1 19 b 0 55 c 1 25 b 0 5,0 37
39 FM Pavlović Dragan 2215 94 c 1 12 b 0 66 c 1 6 b 0 63 c 1 18 b 1 25 c 0 86 b 1 22 c 0 5,0 35
40 MK Frouth Nenad 2211 95 b = 109 c 1 7 b = 14 c = 53 b = 19 c 0 61 b 1 23 c 0 62 b 1 5,0 41
41 MK Petrović Silvije 2210 96 c 1 13 c 0 69 b = 74 b 1 80 c 1 17 c = 27 b = 22 b = 29 c 0 5,0 40
42 MK Radović Velimir 2197 97 b 1 15 c = 27 b 0 69 c 1 21 b 0 80 c 0 86 c 0 89 b 1 72 c 1 4,5 59
43 MK Tarakčija Hazim 2188 98 c 1 14 b 0 68 c 1 16 b 0 66 c 1 24 b = 21 c 1 20 b 0 52 c 0 4,5 51
44 MK Ljikar Zoran 2186 99 b 1 17 c 0 71 b 1 19 c 0 73 b 1 23 c 1 29 b 1 14 b 0 24 c 1 6,0 21
45 FM Levar Nenad 2183 100 c 1 16 b 0 70 c 0 81 b 0 90 c 1 74 b 1 66 c 0 56 b 0 83 c 1 4,0 76
46 MK Grandić Zvjezdan 2180 101 b 1 19 c 0 73 b 1 17 c 0 85 b 0 76 c 1 67 b 0 77 c 0 88 c 1 4,0 74
47 MK Zovko Mario 2177 102 c 1 18 b 0 75 c 1 20 b 0 68 c 0 78 b 1 70 c 1 28 b = 17 b 0 4,5 53
48 MK Kranjčević Mario 2176 103 b 1 23 c 0 77 b 1 25 c 0 89 b 1 27 c 0 79 b 1 29 c 0 65 b 1 5,0 44
49 MK Grgurić Željko 2176 104 c 1 20 b 0 78 c 1 18 b 0 75 c 1 30 b 0 68 c 1 33 c 0 71 b 1 5,0 42
50 NM Draganić Stjepan 2174 105 b 1 25 c 0 79 b 1 23 c 1 17 b 1 11 c 0 31 b = 15 c 0 27 b 1 5,5 26
51 FM Hodak Stevo 2168 106 c 1 22 b = 26 c 0 76 b 1 33 b 0 109 c 1 17 b 0 67 c 0 75 c = 4,0 64
52 FM Aščić Anto 2155 107 b 1 27 c = 15 b 0 89 c = 87 b 1 29 c 0 83 b 1 34 c = 43 b 1 5,5 33
53 MK Leaković Ivica 2153 108 c 1 24 b 0 81 c 1 22 b = 40 c = 32 b 1 30 c 0 18 b 0 68 c 1 5,0 43
54 MK Zavacki Ivan 2145 109 b = 21 c = 99 b 1 29 c 0 23 b 0 73 c 1 85 b 1 35 c 0 77 b 1 5,0 47
55 FM Smuk Želimir 2141 110 c 1 26 b = 22 c = 24 b 0 28 c 1 36 b 0 32 c 1 38 b 0 70 c = 4,5 52
56 MK Soldo Robert 2140 1 b 0 83 c 1 21 b = 109 c 0 81 b 1 69 c 0 87 b 1 45 c 1 34 b 0 4,5 61
57 FM Lukić Milutin 2137 2 c 0 84 b 1 1 b 0 85 c 0 91 b 1 79 c 0 82 c 1 76 b 1 86 c 0 4,0 71
58 FM Ožanić Marijan 2127 3 b 0 85 c 1 29 b 0 86 c 1 34 b 1 31 c 0 23 b 0 79 c 0 94 b = 3,5 79
59 MK Gnjezdur Vladimir 2124 4 c 0 86 b 1 30 c 1 28 b 1 18 c 1 6 b 0 9 c 0 36 b 0 80 c 1 5,0 34
60 MK Jošić Stevan 2119 5 b 0 87 c 1 31 b 0 88 c 1 35 b 0 81 c 1 28 c 0 78 b = 107 c 1 4,5 55
61 MK Orešković Pero 2116 6 c 0 88 b 1 32 c 0 90 b 1 30 c 0 75 b 1 40 c 0 81 c 1 79 b = 4,5 58
62 MK Marjanović Danijel 2110 7 b 0 89 c = 107 b 1 21 c 0 101 b = 67 c 0 88 c 1 83 b 1 40 c 0 4,0 73
63 MK Margeta Željko 2101 8 c 0 90 b 1 35 b 1 31 c 0 39 b 0 87 c = 109 b 1 69 c 0 85 b 1 4,5 57
64 MK Đurić Milan 2096 9 b 0 91 c 1 37 b 0 87 c 0 93 b 1 89 c 1 34 b 0 85 c 0 99 b 1 4,0 75
65 MK Čubelić Milan 2090 10 c 0 92 b 1 36 c 1 32 b 0 37 c 0 86 b 0 90 c 1 96 b 1 48 c 0 4,0 66
66 MK Mravunac Branko 2078 11 b 0 93 c 1 39 b 0 91 c 1 43 b 0 101 c 1 45 b 1 37 c 0 21 b 0 4,0 69
67 MK Đermić Ivan 2070 12 c 0 94 b 1 38 c 0 92 b 1 36 c 0 62 b 1 46 c 1 51 b 1 30 c 0 5,0 45
68 I Dubravac Andrija 2050 13 b 0 96 c 1 43 b 0 94 c 1 47 b 1 35 c 0 49 b 0 99 c 1 53 b 0 4,0 65
69 II Vidalina Franja 2043 14 c 0 98 b 1 41 c = 42 b 0 95 c 1 56 b 1 24 c 0 63 b 1 28 c 0 4,5 56
70 MK Grgurević Marinko 2039 15 b 0 97 c 1 45 b 1 34 c 1 14 b 0 37 c 0 47 b 0 103 c 1 55 b = 4,5 54
71 I Matozan Zvonko 2030 16 c 0 100 b 1 44 c 0 96 b 1 38 c 0 28 b 0 92 c 1 32 b 1 49 c 0 4,0 63
72 I Lešić Krunoslav 2027 17 b 0 99 c 0 109 b 0 102 c 1 94 b 1 34 c 0 89 b = 95 c 1 42 b 0 3,5 85
73 II Elezović Damir 2023 18 c 0 102 b 1 46 c 0 98 b 1 44 c 0 54 b 0 96 c 0 94 b 0 91 c 0 2,0 106
74 I Patarčić Domagoj 2013 19 b 0 101 c = 95 b 1 41 c 0 76 b = 45 c 0 99 b 0 97 c = 108 b 1 3,5 86
75 MK Radišić Dragan 2012 20 c 0 104 b 1 47 b 0 99 c 1 49 b 0 61 c 0 95 b = 109 c 1 51 b = 4,0 77
76 II Ilišević Adam 2004 21 b = 95 c 1 33 b 0 51 c 0 74 c = 46 b 0 107 c 1 57 c 0 103 b = 3,5 81
77 MK Nikolić Milenko 1999 22 c 0 106 b 1 48 c 0 30 b 0 92 c 0 105 b 1 98 c 1 46 b 1 54 c 0 4,0 72
78 I Vidačković Branko 1998 23 b 0 103 c 1 49 b 0 35 c 0 97 b 1 47 c 0 101 b 1 60 c = 32 b 1 4,5 62
79 I Grgurić Damir 1992 24 c 0 108 b 1 50 c 0 36 b 0 96 c 1 57 b 1 48 c 0 58 b 1 61 c = 4,5 60
80 II Perić Mijo 1989 25 b 0 105 c = 101 b 1 93 c 1 41 b 0 42 b 1 18 c 0 21 c = 59 b 0 4,0 67
81 II Vince Renato 1986 26 c 0 110 b 1 53 b 0 45 c 1 56 c 0 60 b 0 100 c 1 61 b 0 96 c 1 4,0 70
82 I Zorman Antun 1985 27 b 0 107 c 0 94 b 0 103 c 1 99 b = 95 c = 57 b 0 98 c 1 100 b 0 3,0 95
83 II Mutapčić Ilija 1965 28 c 0 56 b 0 98 c 0 106 b 1 100 c 1 92 b 1 52 c 0 62 c 0 45 b 0 3,0 90
84 II Mrgan Franjo 1962 29 b 0 57 c 0 96 b 0 104 c = 102 b 1 107 b 0 108 c = 100 b 0 101 c 0 2,0 107
85 I Filipović Ivan 1961 30 c 0 58 b 0 100 c 1 57 b 1 46 c 1 38 b 0 54 c 0 64 b 1 63 c 0 4,0 68
86 MK Brajković Željko 1935 31 b 0 59 c 0 97 b 1 58 b 0 98 c 1 65 c 1 42 b 1 39 c 0 57 b 1 5,0 48
87 II Friedrich Zdenko 1899 32 c 0 60 b 0 102 c 1 64 b 1 52 c 0 63 b = 56 c 0 107 b 0 95 b 1 3,5 82
88 III Bokun Josip 1895 33 b 0 61 c 0 103 b 1 60 b 0 107 c = 99 c = 62 b 0 101 c 1 46 b 0 3,0 92
89 II Svetinović Darjan 1884 34 c 0 62 b = 105 c 1 52 b = 48 c 0 64 b 0 72 c = 42 c 0 97 b 1 3,5 80
90 III Kroo Ivica 1847 35 b 0 63 c 0 104 b 1 61 c 0 45 b 0 97 c 1 65 b 0 108 c = 110 b = 3,0 94
91 III Lombarović Marko 1846 36 c 0 64 b 0 106 c 1 66 b 0 57 c 0 96 b 0 110 c 0 105 b 1 73 b 1 3,0 98
92 II Trušček Dubravko 1833 37 b 0 65 c 0 108 b 1 67 c 0 77 b 1 83 c 0 71 b 0 110 c = 109 b 1 3,5 83
93 III Sesar Ante 1782 38 c 0 66 b 0 110 c 1 80 b 0 64 c 0 98 b 0 94 c 0 102 b = 104 c 1 2,5 103
94 III Kolak Mate 1738 39 b 0 67 c 0 82 c 1 68 b 0 72 c 0 100 b 0 93 b 1 73 c 1 58 c = 3,5 84
95 I Marković Mihajlo 1691 40 c = 76 b 0 74 c 0 107 c 1 69 b 0 82 b = 75 c = 72 b 0 87 c 0 2,5 102
96 IV Golubičić Luka 1603 41 b 0 68 b 0 84 c 1 71 c 0 79 b 0 91 c 1 73 b 1 65 c 0 81 b 0 3,0 93
97   Miličić Đuro 1450 42 c 0 70 b 0 86 c 0 110 b 1 78 c 0 90 b 0 106 c 1 74 b = 89 c 0 2,5 101
98 I Oberman Hotimir 1962 43 b 0 69 c 0 83 b 1 73 c 0 86 b 0 93 c 1 77 b 0 82 b 0 102 c 1 3,0 97
99 III Zorman Đuro 1837 44 c 0 72 b 1 54 c 0 75 b 0 82 c = 88 b = 74 c 1 68 b 0 64 c 0 3,0 91
100 III Vidaković Matija 1829 45 b 0 71 c 0 85 b 0 108 c 1 83 b 0 94 c 1 81 b 0 84 c 1 82 c 1 4,0 78
101 II Ljikar Tamara 1770 46 c 0 74 b = 80 c 0 105 b 1 62 c = 66 b 0 78 c 0 88 b 0 84 b 1 3,0 96
102   Brandt Harald 1657 47 b 0 73 c 0 87 b 0 72 b 0 84 c 0 110 b 0 104 c 1 93 c = 98 b 0 1,5 109
103   Luketić Ivan 1628 48 c 0 78 b 0 88 c 0 82 b 0 110 c 1 106 b 1 105 c 1 70 b 0 76 c = 3,5 88
104   Pakter Mateo 1623 49 b 0 75 c 0 90 c 0 84 b = 105 c 0 108 b 0 102 b 0 106 c 0 93 b 0 0,5 110
105   Brandt Mato 1616 50 c 0 80 b = 89 b 0 101 c 0 104 b 1 77 c 0 103 b 0 91 c 0 106 b 0 1,5 108
106   Neferanović Robert 1610 51 b 0 77 c 0 91 b 0 83 c 0 108 b = 103 c 0 97 b 0 104 b 1 105 c 1 2,5 105
107   Bastalić Borko 1600 52 c 0 82 b 1 62 c 0 95 b 0 88 b = 84 c 1 76 b 0 87 c 1 60 b 0 3,5 87
108   Jurišić Dragutin 1600 53 b 0 79 c 0 92 c 0 100 b 0 106 c = 104 c 1 84 b = 90 b = 74 c 0 2,5 104
109   Kaluđer Boro 1600 54 c = 40 b 0 72 c 1 56 b 1 22 c 0 51 b 0 63 c 0 75 b 0 92 c 0 2,5 100
110   Travančić Ante 1600 55 b 0 81 c 0 93 b 0 97 c 0 103 b 0 102 c 1 91 b 1 92 b = 90 c = 3,0 99