17. EKIPNO PRVENSTVO HRVATSKE U ŠAHU
ožujak - studeni 2008.

KADETSKA ŠAHOVSKA LIGA - CENTAR

Kadetska liga Centar - A grupa

Rezultati 1. kola, 26.04.2008 u 10,00
1.1 1 ŠŠK Koprivnica   1,0 - 3,0 10 ŠK Zagreb  
1 MK Srbiš Jurica 2101 2159 = : = II Čupić Lovro 1940 1933
2 I Ostović Matija 1946 2038 = : = II Greb Nikola 1908 1949
3 III Frčko Petar 0 1807 0 : 1 II Vučić Mihovil 1851 1943
4 III Orehovec Ivan 0 1693 0 : 1 IV Štefanec Kristijan 0 1793
1.2 2 ŠD Sisak   1,0 - 3,0 9 ŠD Varaždin  
1 III Prihoda Leonardo 0 1838 0 : 1 I Vujec Ivan 1959 1984
2 III Dejanović Dragan 0 1800 0 : 1 I Havaš Janko 1917 2013
3 IV Sekulić Ivan 0 1789 1 : 0 II Havaš Juraj 1914 1997
4   Halavanja Matija 0 1670 0 : 1 IV Gregurić Tomislav 0 1712
1.3 3 ŠK Ivan Dvoržak, Rovišće-Zrinski Topolov   1,5 - 2,5 8 ŠK Stridon, Štrigova  
1 III Cupan Ivan 0 1810 0 : 1 III Turk Karlo 1705 1819
2 IV Krsnik Vedran 0 1790 0 : 1 III Sršan Matija (d_r) 0 1778
3 IV Boltižar Matija 0 1719 = : = III Lesar David 0 1763
4   Rodić Marjan 0 1600 1 : 0 I Turk Tajana 0 1746
1.4 4 ŠK Ericsson-Nikola Tesla, Zagreb   1,0 - 3,0 7 ŠŠK Konaki, Novo Virje  
1   Maleškić Bernard 0 1608 0 : 1 III Cenkovčan Andrija 0 1818
2   Jurinić Jakov 0 1649 1 : 0 IV Ratković Emil 0 1710
3   Jeleč Ivan 0 1630 0 : 1   Baruškin Željko 0 1600
4   Stanić Mario 0 1600 0 : 1   Šikulec Matija 0 1600
1.5 5 ŠK Podsused, Podsused   3,0 - 1,0 6 ŠK Križevci  
1 MK Iveković Zvonimir 2139 2146 = : = I Bjeličić Jan 2073 2027
2 II Iveković Božidar 1826 1960 = : = II Bertusi Mišel 1843 1906
3 MK Iveković Ana 1831 1928 1 : 0 III Dušak Robert 0 1882
4 I Iveković Tihana 1716 1890 1 : 0 II Hrlec Mia 0 1716

Kadetska liga centar - djevojčice

Rezultati 1. kola, 26.04.2008 u 10:00
1.1 1 ŠK "Mladost", Zagreb

2,5 - 0,5 

8

ŠD "Sisak", Sisak

 
1 III Alaber Maja 1709 1 : 0 II Dejanović Marija 0 1703
2 IV Samardžić Ana 1641 1 : 0 III Krmpotić Klara 0 1670
3   Alaber Marina 1600 = : = II Brigljević Iva-Mila 0 1701
1.2 2 ŠK "Stanoobjekt", Zaprešić

0,0 - 3,0 

7

ŠK "Polet", Buševec

 
1   Novoselec Ivana 1600 0 : 1 I Čačić Marija 1650 1782
2   Šutalo Viktorija 1600 0 : 1 I Rožić Lucija 0 1829
3   Kiralj Ena 1600 0 : 1 II Pipunić Bernarda 0 1647
1.3 3 ŠŠK "Konaki", Novo Virje

3,0 - 0,0 

6

ŠK "Ericsson - Nikola Tesla", Zagreb

 
1 II Kečkeš Anamaria 1752 1 : 0 III Blažeka Ivana 0 1654
2 II Pantelić Antonija 1667 1 : 0 IV Blažeka Mihaela 0 1648
3 III Kokša Valentina 1644 1 : 0   Pećnik-Malčević Dora 0 1600
1.4 4 ŠK "Tomislav Goran", Sv. Ivan Žabno

0,0 - 3,0 

5

ŠK "Mladost", Petrinja

 
1   Hudinec Lorena 1600 0 : 1 II Marić Ružica 0 1721
2   Kušter Martina 1602 0 : 1 III Josipović Natalija 0 1697
3   Jakčin Antonija 1600 0 : 1 II Josipović Renata 0 1691

Kadetska liga centar, B-grupa dječaci

Rezultati 1. kola, 26.04.2008 u 10:00
1.1 1 ŠK "Samobor I", Samobor   3,0 - 1,0 8 ŠK "Rudolf Perešin", Gornja Stubica  
1 III Jelenić Nikola 0 1838 1 : 0   Slivar Valentino 0 1672
2 III Tompak Hrvoje 0 1840 0 : 1   Jureša Tomislav 0 1664
3 III Žganec Lučano 0 1842 1 : 0   Jureša Mirka 0 1600
4 III Adamek Jurica 0 1802 1 : 0   Božić Dino 0 1600
1.2 9 ŠK "Mladost", Petrinja   0,0 - 4,0 2 ŠK "PIK Vrbovec", Vrbovec  
1   Marić Ilija 0 1600 0 : 1 III Matić Antonio 1466 1838
2 IV Božinović Marko 0 1600 0 : 1 IV Gradiček Matej 0 1755
3   Tomičić Ivan 0 1633 0 : 1   Pavić Filip 0 1613
4   Ćosić Antonijo 0 1623 0 : 1   Turčin Lovro 0 1670
1.3 3 ŠD "Varaždin II", Varaždin   3,0 - 1,0 10 ŠK "Osnovnoškolac", Velika Gorica  
1 IV Bogović David 0 1707 1 : 0   Vrpoljac Petar 0 1639
2   Toplak Juraj 0 1630 1 : 0 IV Kovač Nina 0 1634
3   Gotić Luka 0 1675 1 : 0   Boić Hrvoje 0 1600
4   Hančić Luka 0 1600 0 : 1   Jurišić Šimun 0 1600
1.4 11 ŠK "Krapina", Krapina   1,5 - 2,5 4 ŠK "Polet", Buševec  
1   Vincelj Domagoj 0 1600 - : +   Kos Sven 0 1675
2   Pospiš Mihael 0 1641 0 : 1 III Zagorec Ana 0 1670
3   Šimunić Martin 0 1600 = : =   Čačić Ana 0 1600
4   Grmovšek Mihael 0 1600 1 : 0   Kos Kristijan 0 1600
1.5 5 ŠK "Gornji Mihaljevec", Gornji Mihaljeve   3,0 - 1,0 12 ŠK "Dugo Selo", Dugo Selo  
1   Kovačić Dominik 0 1681 1 : 0   Vidović Marko 0 1600
2   Škvorc Emanuel 0 1660 1 : 0   Sudar Janko 0 1603
3   Al-Mufleh Tareq (d_r) 0 1662 1 : 0   Sudar Marko 0 1600
4   Kovačić Lovro 0 1600 0 : 1   Gavran Marinko 0 1600
1.6 13 ŠK "Samobor II", Samobor   2,0 - 2,0 6 ŠK "Stanoobjekt", Zaprešić  
1   Franičević Dragutin 0 1600 0 : 1   Telenta Tin 0 1637
2   Lukinec Ivan 0 1620 0 : 1   Ištuk Ivan 0 1600
3   Vojak Daniel 0 1600 1 : 0   Nikolić Juraj 0 1600
4   Vlašiček Ana 0 1600 1 : 0   Martinović Kristijan 0 1600
1.7 7 ŠK "Banja Luka I", Zagreb   3,5 - 0,5 14 ŠK "Banja Luka II", Zagreb  
1 IV Vragović Vibor 1793 1751 1 : 0   Livaić Leon (d_r) 0 1617
2   Pišmaht Filip 0 1603 1 : 0   Kostur Lovro 0 1600
3   Bijelić Andrija 0 1600 = : =   Duić Vjekoslav Aleksandar 0 1600
4   Šantić Filip 0 1600 1 : 0   Kraljevski Fran Jordan 0 1600

[an error occurred while processing this directive]